Anyagmozgató - Áruösszekészítő Raktáros

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Üllő
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:
Nemzetközi áruházláncokat üzemeltető partnercégünk számára targoncás elhordó-anyagmozgató, valamint áruösszekészítő munkatársakat keres teljes munkaidőbe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel Üllőn található logisztikai központba. A bejárás céges buszokkal megoldott a környező településekről.

Feladatok
• Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.
• Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum alapfokú végzettség
• Önálló munkavégzés targonca segítségével vagy anélkül
• Megbízhatóság, pontosság, precizitás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Raktári tapasztalat
• Érvényes targoncavezetői jogosítvány megléte
Amit kínálunk:
• Kiemelkedő kereseti lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kultúrált munkakörülmények
• Választható munkarendek: 2 műszakos munkarend (délelőtt, délután) vagy 1 műszakos, állandó éjszakás
• Munkába járás, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Abony, Albertirsa, Budapest, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Ecser, Gödöllő, Gyömrő, Isaszeg, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Nyáregyháza, Pécel, Pilis, Sülysáp, Szajol, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Törökszentmiklós, Törtel, Üllő, Vasad, Vecsés
• Önálló bejárás esetén átfedő műszak vállalása is lehetséges

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu
ID: 3969257  Megjelentetés dátuma: 2020.09.16.