Üzemeltetési karbantartó- most nyíló akkumulátorgyár

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Komárom
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
400 000 Ft-tól/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég koreai partnercége számára Üzemeltetési karbantartó Technikus kollégát keres teljes munkaidőbe , kiemelkedő kereseti lehetőséggel Komáromi Ipari Parkban újonnan nyíló akkumulátorgyárba.

Feladatok
• az épület villamossági hálózatának karbantartása;
• általános épületüzemeltetési és karbantartási feladatok ellátása;
• épületfelügyeleti rendszer működtetése;
• telephelyen belüli villamos átalakítási munkák elvégzése;
• technológiai rendszerek, gépek üzemeltetése, megelőző karbantartások elvégzése.

Elvárások
• minimum szakmunkás végzettség (villanyszerelő);
• minimum 5 éves releváns szakmai gyakorlati tapasztalat;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
• precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés;
• műszaki gondolkodásmód;
• csapatmunkára való képesség;
• szükség esetén műszakrend vállalása.

Előnyök
• épületgépész ismeretek (víz-, gáz-,klíma- és légtechnika)
• ezek szerelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk
Kiemelkedő kereseti lehetőség
Azonnali munkakezdés
Munkaidő: hétfőtől péntekig
Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
Kultúrált munkakörülmények
Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet a [email protected] e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu
ID: 3921545  Megjelentetés dátuma: 2020.06.08.  A munkabér alsó határa (bruttó): 400 000 Ft/hónap