Pénzügyi Asszisztens kiemelkedő bérezéssel

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Komárom
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég koreai partnercége számára angol nyelven jól kommunikáló Pénzügyi Asszisztens kollégát keres teljes munkaidőbe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel most nyíló, Komáromban található gyáregységébe.

Feladatok:
*Pénzforgalommal kapcsolatos üzleti folyamatok végrehajtása, ellenőrzése
*Pénzügyi elszámolások, havi zárások, nyilvántartások vezetése
*Vevőszámlák elkészítése
*Bejövő számlák kezelése, kapcsolódó folyamatok felügyelete
*Pénzügyi vezető stratégiai támogatása, számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
*Kapcsolattartás szállítókkal, vevőkkel, bankokkal
*Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív szerep

Elvárások:
*Közép- vagy felsőfokú, szakirányú/mérlegképes könyvelői végzettség
*1-3 év multinacionális környezetben szerzett könyvelési tapasztalat,
*Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
*Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
*Számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) és SAP system - haladó
*Adó és számviteli jogszabályok ismerete

Amit nyújtunk:
*Kiemelkedő kereseti lehetőség
*Multikulturális munkakörnyezet, európai színvonalú munkafeltételek és bérezés: mindez Magyarországon
*Hosszú távú munkalehetőség egy most induló világszínvonalon élenjáró cégnél

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz alapján, melyet a [email protected] e-mail címre várunk.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
www.kangaroogroup.hu

Kapcsolat

ID: 3896364  Megjelentetés dátuma: 2020.03.22.