Állandó délelőttös Targoncavezetői állás Környén

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Környe
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára munkatársakat keres Tatabánya közeli logisztikai központba versenyképes kereseti lehetőséggel 1 műszakos, állandó nappalos munkarendbe a következő munkakörbe:

Targoncavezető

A munkavégzés pontos helye Környe, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető Tatabányáról és a környező településekről. Saját gépjármű használata esetén utazási költségtérítést biztosítunk.

Targoncával történő anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
minimum általános iskolai végzettség
pontos, precíz munkavégzés
érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány

Amit Nyújtunk
Versenyképes kereseti lehetőség
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 1 műszak - hétfőtől péntekig 8.00-17.00
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Tömegközlekedés Tatabányáról és a környező településekről
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
ID: 3870087  Megjelentetés dátuma: 2020.02.13.