Készletellenőr és áruátvevő kollégák jelentkezését várjuk

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Gyál
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára munkatársakat keres gyáli logisztikai központ fagyos részlegébe, kiemelkedő kereseti lehetőséggel 3 műszakos munkarendbe a következő munkakörökbe:

Raktári Kimenő Áru És Készletellenőr Munkatárs
Raktári Áruátvevő Munkatárs

A munkavégzés helye Gyál, céges buszjárat van Budapestről és a környező településekről, saját gépjármű használata esetén utazási költségtérítést biztosítunk.

Napi szintű készletellenőrzési feladatok ellátása
Bejövő áru átvétele

Elvárások
minimum szakmunkásképző végzettség
pontos, precíz munkavégzés
érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány előny, de nem feltétel

Amit Nyújtunk
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 3 műszak - hétfőtől péntekig
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs

Kapcsolat