Számlázó pozíció jó kereseti lehetőséggel

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Alsónémedi
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára számlázó/raktári adminisztrátor kollégát keres részmunkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel Alsónémediben található logisztikai központba. A munkahely megközelítéséhez személygépkocsi szükséges, utazási költségtérítést biztosítunk.

Elvárások:
* Minimum középfokú végzettség
* Alap angol nyelvtudás (főként írásban)
* Hajlandóság egyenlőtlen munkaidő beosztásra
* Pontos, kitartó, önálló munkavégzés
* Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
* Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Feladatok:
* Bejövő számlák ellenőrzése
* Számlázandó tételek előkészítése
* Kimenő számlák előállítása
* Dokumentumok nyomtatása
* Reklamáció kezelés

Amit nyújtunk:
* Azonnali munkakezdés
* Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
* Műszakrend: egyenlőtlen munkaidő
* Hosszú távú munkalehetőség
* Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés: kizárólag fényképes önéletrajz alapján, melyet az [email protected] e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs

Kapcsolat