Repülőtéri Jegyeladó

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Repülőjegy eladási ügyintéző (Airport Ticket Agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
• Repülőjegy értékesítés, módosítás az utazási irodai részlegen és a légitársasági képviseleti pultban egyaránt.
• Betegség-, baleset- és poggyászbiztosítás értékesítése.
• Szerződött légitársaságok képviselete.

Elvárások
• Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
• Konstruktív problémakezelő képesség
• Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
• Teljes vagy részmunkaidős rugalmas munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában is
• Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
• Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
• Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az [email protected] e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Bónusz
• Cafeteria

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs
ID: 3446539   Megjelentetés dátuma: 2018.07.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   • Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria)