Raktári dolgozó munkatársakat keresünk

Kangaroo Group Kft

A munkavégzés helye
Budapest XVIII. kerület, Pest megye, Gyál (Járás), Vecsés (Járás), Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szolgáltató cég multinacionális partnercége számára raktári dolgozó munkatársakat keres teljes munkaidőbe, jó kereseti lehetőséggel áruösszekészítő munkakörbe. A munkavégzés helye Gyál, céges buszjárat van Budapestről és a környező településekről, saját gépjármű használata esetén utazási költségtérítést biztosítunk.

Feladatok
Megrendelések összeállítása
Anyagmozgatás a raktár területén

Elvárások
Minimum alapfokú végzettség
Önálló munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit nyújtunk
Azonnali munkakezdés
Műszakrend: 1 vagy 2 műszak - megállapodás szerint
Céges buszjárat Budapestről és a környező településekről
Utazási költségtérítés saját gépjármű használata esetén
Hosszú távú munkalehetőség
Kultúrált munkakörülmények

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet az [email protected] e-mail címre várunk.

Egyéb béren kívüli juttatások

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A Kangaroo job Kft. 2013-ban jött létre a szakmunkások és a betanított munkások munkahelyi elhelyezkedésének előremozdítása és annak megsegítése céljából mind a magánszférában mind pedig a közalkalmazás területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy a humán erőforrások világához kapcsolódó mindennemű szolgáltatás terén jelen legyen. Számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak mind az állami mind pedig a magánszférában.

A cég címe

Kangaroo Group Kft.
Ébner György köz 4.
2040 Budaörs