Kereskedelmi asszisztens tárgyalóképes angol nyelvtudással

K-Line-Beauty Kft

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Angol tárgyalási szintű nyelvtudással rendelkező munkatársat keresünk kereskedelmi asszisztensi pozícióba.

Főbb feladatok:
- Általános titkárnői/adminisztratív feladatok ellátása,
- Adatok rögzítése, nyilvántartások vezetése,
- Irattári archiválás, iratok szkennelése, lefűzése,
- Táblázatok, kimutatások készítése,
- Email-ek figyelése,
- Egyéb adminisztratív feladatok ellátása digitális felületen is

Tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges szóban és írásban.
- Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
- Ügymenetek nyomkövetése és lebonyolítása,
- Fordítás, kutatómunka

A napi feladatok az irodavezető utasításai szerint történnek, de előny az önálló munkavégzésre való készség is.

Előny: irodai és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezni fényképes angol nyelvű önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és motivációs levéllel lehetséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Gépírás - alapok
Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Önálló, precíz, nem dohányzó, önmagára és környezetére igényes, hosszútávon gondolkodó munkatársak jelentkezését várjuk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szegedi kereskedelmi cég

A cég címe

K-Line-Beauty Kft.

6723 Szeged

Kapcsolat

ID: 3943498  Megjelentetés dátuma: 2020.07.28.