Kereskedelmi asszisztens tárgyalóképes angol nyelvtudással

K-Line-Beauty Kft

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:
-Általános titkárnői/adminisztratív feladatok ellátása,
-Adatok rögzítése, nyilvántartások vezetése,
-Irattári archiválás, iratok szkennelése, lefűzése,
-Táblázatok, kimutatások készítése,
-Email-ek figyelése,
-Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges szóban és írásban.
-Kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
-Ügymenetek nyomkövetése és lebonyolítása,
-Fordítás, kutatómunka

A napi feladatok az irodavezető utasításai szerint történnek, de előny az önálló munkavégzésre való készség is.

Előny: irodai és kereskedelmi területen szerzett tapasztalat.

Információk a kiválasztási folyamatról

A jelentkezéseket fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, bérmegjelöléssel várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Önálló, precíz, nem dohányzó, önmagára és környezetére igényes, hosszútávon gondolkodó munkatársak jelentkezését várjuk.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Szegedi kereskedelmi cég

A cég címe

6723 Szeged

Kapcsolat