Könyvelő asszisztens

Justicia Consulting Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Stefánia út, 1143 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.08.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti irodánkba könyvelői asszisztens pozícióra munkatársat keresünk.
Röviden:
Az elvárás az új munkatárssal szemben: okos, lelkiismeretes, munkájára igényes és kedves legyen.
Amit nyújtunk: szakmai kihívás, modern, de barátságos iroda, nagyon aranyos kollégák és ügyfelek, jó fizetés.
Jelentkezni: szakmai önéletrajzzal a johanna@justicia93.hu email címen lehet fizetési igény megjelölésével.

Kicsit bővebben

FELADATOK:
• napi szintű könyvelés-támogatási feladatok ellátása:
• beérkező bizonylatok rögzítése, feldolgozása
• számlák, bizonylatok, partneradatok ellenőrzése és rögzítése,
• kimutatások készítése
• vevő-szállító analitikák egyeztetése
• főkönyvi kartonok egyeztetése, kapcsolattartás az ügyfelekkel
• egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
• saját irodánk adminisztrációs feladatainak ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK:
Fiatalos lendületes csapat
Kellemes munkahelyi légkör
Versenyképes fizetés
Továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

A fényképes, szakmai önéletrajzot a johanna@justicia93.hu e-mail címre várjuk

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.07.26. (még 10 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

könyvelés, pénzügy

Egyéb ismeretek

Kettős könyvelés - alapok
Egyszerű könyvelés - alapok
Bérelszámolás - alapok

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• számvitel szakirányú, minimum középfokú végzettséggel rendelkezel (felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség előny)
• 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
• erős felhasználói szinten kezeled az EXCEL, Word programokat
• szeretsz csapatban dolgozni, és jól tudsz együttműködni
• pontosan és precízen dolgozol
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Kulcs Soft könyvelő és bérszámfejtő programok ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

www.justicia93.hu/ceginformacio.html

A Justicia Könyvelő és Adótanácsadó Kft. több, mint 15 éve a kis- és középvállalkozások számára biztosít magas minőségű számviteli, ügyviteli és ügyvédi szolgáltatásokat.

Cégünk fő célja mindig is az volt, hogy a kis- és közép vállalatok számára olyan magas szintű szolgáltatásokat tegyen elérhetővé, amelyek szilárd alapot képeznek a működésükhöz. Tevékenységi körünkbe tartozik elsősorban a könyvelés, bérszámfejtés, adótanácsadás és üzleti tanácsadás, de közreműködünk cégalapításban, cégmódosításban és székhelyszolgáltatással kapcsolatban is.

Igyekeztünk egy barátságos irodát, egy családias légkört kialakítani, ahol nemcsak mi és munkatársaink érzik jól magukat, hanem reményeink szerint az Ügyfeleink is.

A cég címe

Stefánia út 63/B.
1143 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: SZABO-LATOSINSZKY JOHANNA
Tel.: +36704553800
E-mail: Küldje el önéletrajzát