Diszpécser – alkalmazotti munkaviszony – modern irodai környezet

JUSTICE Security Vagyonvédelmi, Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
XIII. kerület, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A JUSTICE Security sikereit az egyedi know-how, a minőségi ügyfélkiszolgálás, a kiemelkedő hatékonyság és a magas szakmai szintű munka garantálja. Társaságunk színvonalas, változatos munkát és fejlődési lehetőséget kínál munkatársai számára.

Főbb feladatok:
• Távfelügyeleti rendszer, telefonközpont és saját fejlesztésű szoftvereink kezelése
• Riasztási eseményekre és jelzésekre történő intézkedés
• Jelentések és kimutatások készítése

A munkavégzés feltétele:
• Jó kommunikációs készség, ápolt megjelenés
• Feddhetetlen előélet
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Legalább 1év ügyeleti/recepciós/portaszolgálati szakmai tapasztalat
• Angol alapszintű nyelvtudás (írásban és szóban)
• Általánostól eltérő munkarend vállalása

Előny:
• 3-5 év releváns munkatapasztalat
• Vagyonőri munkához szükséges igazolványok
• Távfelügyeleti rendszer ismerete
• Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:
• Alkalmazotti munkaviszony
• Hosszútávú munkalehetőség
• Havonta 2 szabad hétvége, illetve JUSTICE munkaruha biztosítása
• Pontos kiszámítható fizetés

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnéd megmutatni, hogy Te vagy a legalkalmasabb erre a feladatra, jelentkezz hozzánk fényképes önéletrajzoddal a karrier@justisec.hu címre, továbbá, ha rendelkezel vagyonőri vizsgával és mentességi/különbözeti vizsgával, küldd el ezek szkennelt másolatát.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Biztonságtechnikai cég

A cég címe

Budapest

Kapcsolat