logo_jusec.png

Személy- és vagyonőr

Jusec Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Személy-és vagyonőröket keresünk

Budapest és vonzáskörzetében bankfiók és irodaházak őrzésére keresünk új munkatársakat bővülő csapatunkba.

Az új munkatársunkra váró feladatok:
- Objektumvédelmi feladatok teljeskörű ellátása.
- Vendégek fogadás
- Kártyarendszer kezelése.

Amilyen képességekkel elengedhetetlen, hogy rendelkezzen a jelentkező:
- Legyen kellően motivált.
- Szeressen és akarjon dolgozni illetve fejlődni.
- Sportos, fiatalos megjelenés, jó állóképesség.

Amit mi tudunk biztosítani:
- Teljes bejelentett munkavégzés
- Cafetéria
- Indokolt esetben utazási támogatás.
- Munkaruha
- Ekluzív környezet
- Képzések, oktatások.

Elvárt végzettség: OKJ-s érvényes személy-és vagyonvédelmi igazolvány, Érvényes fegyvervizsga. Pályakezdők és tapasztalt vagyonőrök jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva lehet és a +36709340707 telefonon lehet érdeklődni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Megalakulásunkkor – több mint 10 éve – olyan vállalkozást kívántunk létrehozni, amely filozófiájában és szolgáltatásaiban egyaránt törekszik Megrendelőink elégedettségére.
Vállalati stratégiánknak, dinamikus fejlődésünknek és a jelenlegi Megrendelőink pozitív visszajelzéseiknek köszönhetően elértük, hogy mára cégünk az ismert vagyonvédelmi vállalkozások közé tartozik.
Üzletpolitikánk középpontjában a vevői megelégedettség áll, amelynek alapja a korrekt munkavégzés, a maximális biztonságra való törekvés, a szerződésben vállalt feladatok maradéktalan teljesítése.
Mivel a vagyonvédelmi piac erősen árközpontú, a Jusec kft. árpolitikája, hogy alap szolgáltatásért alap árat kér. A többletszolgáltatások meghatározása a szerződés teljesítése közben válik reálissá.
A tapasztalatok, észrevételek, a kockázatelemzések kiértékelése a Megbízóval egy hosszú távú stratégia és védelmi koncepció kialakításának alapja.
  További információk: honlapunkon a jusec.hu-n található.

A cég címe

Jusec Kft.
Lőrinci út 59-61.
2220 Vecsés

Kapcsolat