Raktáros, komissiózó munkatárs

JobTraining

A munkavégzés helye
Érd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a Ganteline Kft, piacvezető a munkaruházati, munkavédelmi termékek hazai piacán több, mint

25 éve

Dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk

RAKTÁROS, KOMISSIÓZÓ MUNKATÁRS

pozícióra kollegát.

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni hosszútávon?
Fontos számodra az anyagi, emberi szakmai megbecsülés?
Felső kategóriás munkaeszközökkel szeretnél dolgozni?
A szakmai fejlődés fontos szempont számodra?
Nincs raktározásban tapasztalatod, de szívesen dolgoznál ilyen munkakörben?
Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Az új munkatárs feladatai

  • Össze készítő lista alapján áru kiszedés
  • Leltárban való részvétel
  • Kapcsolattartás a raktárvezetővel
  • Komissiózó tárhely feltöltése
  • Munkaterület rendben, tisztán tartása,
  • Raktáron belüli anyagmozgatás

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Nem baj ha nincs raktározásban tapasztalatod, megtanítjuk. Te hozd magaddal a lelkesedésed, nyitottságod, dolgozni akarásod és tanulási hajlandóságod.
  • Min. Szakiskolai végzettség
  • Gyors, precíz, megbízható munkavégzés
  • Monotonitás tűrés
  • Együttműködő készség
  • Felelősségtudat

Előny:

  • Targoncás jogosítvány
  • PDA ismerete
  • Raktárosi/komissiózó munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Érd, 2030 Sas utca 6.

Munkaidő:
Napi 8 órás, egy műszakos hétfőtől péntekig (8-16:30-ig történő munkavégzéssel)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Piacvezető cég
  • Magas, minőségű munkaeszközök
  • 25 fős csapat lendületes, megbecsült tagja lehetsz
  • Családias csapat
  • Támogató és együttműködő vezető
  • Hosszú távú, biztos munkahely, barátságos munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli munka, szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria csomag
  • Targonca jogosítvány megszerzésének anyagi és időbeli támogatása

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva, a fizetési igény megjelöléssel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Jobtraining Kft.
ID: 3886223  Megjelentetés dátuma: 2020.03.05.