Webshop áruház kezelő

JobTraining

A munkavégzés helye
Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Álláslehetőség az iLogistic Kft.-nél

Új kollégát keresünk bővülés miatt

Webshop áruház kezelő munkakörbe

Erőteljes, pörgős cégnél szeretnél dolgozni?
Fontos számodra, a fejlődési lehetőség?
Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahova minden munkatárs örömmel megy be?
Érdekel a webáruházak színfalak mögötti élete?
Szeretnéd az alapoktól látni, megtanulni és belerázódni a webáruház életébe?
Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Webáruház adminisztratív kezelése
  • Beérkező szállítmány bevételezése
  • Megrendelések feldolgozása
  • Megrendelések alapján a csomagok hibátlan összeállítása
  • Megrendelések átadása a szállítmányozó cégeknek

Milyen legyél?

  • Aktív
  • Talpraesett
  • Megbízható
  • Önálló
  • Gyors, hatékony, igényes a munkádra
  • Rendszerben és projektekben gondolkozó
  • Proaktív
  • Ha van informatikai affinitásod, excel-ben rutinos vagy, akkor az előny
  • Pályakezdő vagy? Kezd a karriered nálunk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Magyarország egyik legnagyobb webshoplogisztikai cége
  • Stabil alapokkal és jövőképpel rendelkező cég
  • Átlagon felüli csapat szellem
  • Fantasztikus hangulat, ahol jó dolgozni
  • Támogató munkatársak és vezetőség
  • Közös gondolkodás
  • Előre lépési lehetőség projekt vezetői pozícióba
  • Hatalmas fejlődési potenciál a cégben/munkakörben/feladatokba
  • Alapbéren túl teljesítményhez kötött javadalmazás

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, heti 40 óra
Munkavégzés helye: Biatorbágy, CT Park

(autóval érkezőknek – ingyenes parkolás, tömegközlekedéssel érkezőknek a biatorbágyi vonat megállótól bejutást biztosítjuk)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat a jelentkezés gombra kattintva, fizetési igény megjelöléssel!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

JobTraining

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3884895  Megjelentetés dátuma: 2020.03.04.