Ügyfélszolgálati asszisztens

JobTraining

A munkavégzés helye
Érd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a Ganteline Kft, piacvezető a munkaruházati, munkavédelmi termékek hazai piacán több, mint

25 éve

Dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk

pozícióra kollegát.

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni, hosszútávon?
Excelt magas szinten használod?
Informatikai rendszerek működését könnyen elsajátítod és tudod is használni?
Fontos számodra az anyagi, emberi szakmai megbecsülés?
A szakma legjobbjaival szeretnél együtt dolgozni?
Napi munka során elbírsz a monoton munkával is?
Hajlandó vagy tanulni és napi szinten tenni a fejlődésedért?
Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Kit keresünk?

Az ENERGIÁT, a LENDÜLETET. Azt a gyakorlott munkatársat, aki angol nyelven tud kommunikálni írásban és szóban is. Aki nem riad meg a monotonitás tűrést igénylő feladatoktól. Kíválóan kezeli az excelt és „barátja” az informatikai rendszereknek. Ügyfélcentrikus munkatársat, akinek a pontossága és munkájára való igényessége maximális. Nem munkatársat, hanem támogató partnert keresünk, aki munka moráljával, aktivitásával, gondolataival és tetteivel támogatja a cég fejlődését.
Magadra ismertél? Íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Az új munkatárs feladatai

  • napi rendelések befogadása, feldolgozása
  • statisztikák, elemzések készítése, napi, heti, havi szinten
  • ügyfélelégedettség növelése
  • napi telefonos kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • mind hazai, mind külföldi megrendelések koordinálása
  • kapcsolattartás társ osztályokkal (értékesítési osztály, raktári adminisztráció)
  • reklamációs folyamatok lekövetése, dokumentálása
  • online rendelő rendszer törzsadatának feltöltése, kezelése, karbantartása
Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • MS Office magas szintű használata (kiemelten excel)
  • Informatikai affinitás
  • Középfokú végzettség
  • Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
  • Keresi a folyamatos kihívásokat és nyit az új ismeretek megszerzése felé
  • Jól terhelhető, keresi a feladatokat és törekszik azok önálló megoldására
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lényeglátó személyiség
  • Képes összetetten is gondolkodni
  • Hatékonyságra törekszik
  • Nyitott az új ismeretek elsajátítására
Mit kapsz mindezért?

  • Nem munkahelyet, hanem jövőképet, megbízhatóságot és lehetőséget a maximális fejlődéshez
  • Olyan Vezetőket, akik minden támogatást megadnak a sikeredért
  • Olyan lendületes csapatot, akik akarják, hogy jobb legyen és tesznek érte
  • Nemzetközi háttér
  • Piacvezető cég
  • Magas minőségű munkaeszközök
  • Anyagi, szakmai és emberi megbecsülést
  • Korrekt, biztonságos céget
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, támogató munkatársak segítségével
  • Kiemelkedően magas szakmai színvonalú termék/szolgáltatást nyújt a cég, így presztízs értékű cégnél dolgozhatsz
  • Önálló szakmai ötletek megvalósításának lehetősége
  • Eredményes, lelkes munkádért, hozzáállásodért hosszútávon előrelépési lehetőséged lehet kereskedelmi munkatársként.

Előny

  • Aktív angol tudás írásban és szóban

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig, 8-16.30
  • Munkavégzés helye: 2030 Érd, Sas utca 6.

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el pályázati anyagodat a jelentkezés gombra kattintva, fizetési igény megjelöléssel!
Kérlek ajánló/referencia levelet is mellékelj, vagy jelöld meg azt a személyt, akit referencia végett kereshetünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Jobtraining Kft.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: -
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3816773  Megjelentetés dátuma: 2019.11.22.