Beszerző (3-4 év releváns tapasztalattal)

JobTraining

A munkavégzés helye
Érd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a Ganteline Kft, piacvezető a munkaruházati, munkavédelmi termékek hazai piacán több, mint 25 éve

Dinamikusan fejlődő csapatunkhoz keresünk

Senior beszerző

pozícióra kollegát.

Beszerzésben van tapasztalatod és ezen a területen képzeled el a jövődet is?
Nemzetközi háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni, hosszútávon?
Magabiztosan tudod használni az angol nyelvet mind írásban, mind szóban?
Fontos számodra az anyagi, emberi szakmai megbecsülés?
A szakma legjobbjaival szeretnél együtt dolgozni?
A szakmai fejlődés fontos szempont számodra?
Hajlandó vagy tanulni és napi szinten tenni a fejlődésedért?
Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Kit keresünk?

RUTINOS, TAPASZTALT beszerzőt, aki nem csak munkahelyet, hanem szakmai jövőjét keresi.
Magabiztosan tud angol nyelven kommunikálni írásban és szóban is.
Nem munkatársat, hanem támogató partnert keresünk, aki munkamoráljával, aktivitásával, gondolataival és tetteivel támogatja a cég fejlődését.

Ha magadra ismertél, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Az új munkatárs feladatai

  • Operatív beszerzés meghatározott készletezési stratégia alapján
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, együttműködés társosztályokkal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, optimális készletgazdálkodás megvalósítása, új beszerzési források felkutatása
  • Beszerzési árak, termékadatbázis folyamatos ellenőrzése és karbantartása
  • Beszerzéshez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása az integrált vállaltirányítási rendszerben
  • Beszállítók fejlesztése, támogatása az eredményesebb együttműködés érdekében, beszállítók értékelése
  • Elemzi a készletek fogyását az eladott mennyiség és az értékesítéstől szerzett információk alapján, statisztikák, riportok készítése
  • Heti rendszerességgel ellenőrzi a készletgazdálkodásban a termékek fedezeti szintjét, beszerzési javaslatot készít
  • Használja és fejleszti a MRP és forecasting rendszereket a beszerzési igények meghatározásához
  • Elemzéseket végez a beszállítók termékeivel, szolgáltatásaival kapcsolatosan
  • Megtakarítási lehetőségek feltárása, a beszállítók felé árcsökkentési akciók kezdeményezése, beszállítók kiválasztásának koordinálása
  • Közreműködés a szállítói reklamációk kivizsgálásában és rendezésében együttműködve a minőségellenőrzéssel és a pénzüggyel

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Aktív angol tudás írásban és szóban
  • 3-4 év beszerzői tapasztalat
  • MS Office magas szintű használata (kiemelten excel)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
  • Keresi a folyamatos kihívásokat és nyit az új ismeretek megszerzése felé
  • Jól terhelhető, keresi a feladatokat és törekszik azok önálló megoldására
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lényeglátó személyiség
  • Képes összetetten is gondolkodni
  • Hatékonyságra törekszik
  • Nyitott az új ismeretek elsajátítására

Mit kapsz mindezért?

  • Nem csak munkahelyet, hanem jövőképet, megbízhatóságot és lehetőséget a maximális fejlődéshez
  • Olyan Vezetőket, akik minden támogatást megadnak a sikeredért
  • Olyan lendületes csapatot, akik akarják, hogy jobb legyen és tesznek érte
  • Nemzetközi háttér
  • Piacvezető cég
  • Magas minőségű munkaeszközök
  • Anyagi, szakmai és emberi megbecsülést
  • Korrekt, biztonságos céget
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, támogató munkatársak segítségével
  • Kiemelkedően magas szakmai színvonalú termék/szolgáltatást nyújt a cég, így presztízs értékű cégnél dolgozhatsz
  • Önálló szakmai ötletek megvalósításának lehetősége
  • Onboarding program

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig, 8-16.30
  • Munkavégzés helye: 2030 Érd, Sas utca 6.

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el pályázati anyagodat a jelentkezés gombra kattintva fizetési igény megjelöléssel! Kérlek ajánló/referencia levelet is mellékelj, vagy jelöld meg azt a személyt, akit referencia végett kereshetünk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Jobtraining Kft.
Torbágy u. 2.
1118 Budapest