Előkészítő épületgépész mérnök

JobTraining

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonú cég ipari projektekre specializálódva

előkészítő épületgépész mérnököt

keres, exponenciálisan fejlődő csapatba.

Olyan jó munkabírású és kitartó, tapasztalattal rendelkező mérnököt keresünk (kortól függetlenül), aki képes másokkal együttműködve, precíz munkát végezni irodai munkakörnyezetben.

Feladatok közé tartozik

  • rajzolás AutoCAD szoftverben (nem kell feltétlenül tervezni)
  • tender dokumentációk értelmezése (tervek, anyaglista, műleírás)
  • ajánlatok bekérése
  • ajánlatok összerakása
  • ajánlatadásban való segédkezés, anyagkigyűjtés
  • belső dokumentációk pontos kezelése
  • kiszállítások nyomon követese
  • projekt mérnökök támogatása irodából
  • megvalósulási dokumentációk készítése

Hasznos, ha van ismeret az alábbi témakörökről:

  • HVAC rendszerek
  • Technológiai elszívások (hő-, por- és olajködelszívás)
  • Gyártósorok kiszolgáló technológiai rendszere

Elvárt eredménye a munkádnak:

  • határidőre elkészített feladatok
  • időben bekért ajánlatok
  • hiánytalanul elkészített dokumentációk
  • hatékonyan támogatott munkatársak
  • tehermentesített projekt menedzserek

Felelősségek:

  • Határidőre való munkavégzés
  • Munkafolyamatok betartása
  • Pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikáció (akár angolul is)

Fontosnak tartjuk a kreatív, problémamegoldó POZITÍV gondolkodásmódot. Az ideális jelölt számunkra az, aki felelősséget vállal a munkájáért, a rábízott feladatokért és a határidők betartásáért, képes a másokkal együtt és másokat támogatva is dolgozni. A megoldást keresi, nem a problémát.

Elvárt képzettég az épületgépészet mérnöki diploma vagy technikusi bizonyítvány ismerete, angol nyelvtudás előny.

Cégünk mottója: Az Ön gyára, a mi szenvedélyünk

Figyelmet fordítunk a beilleszkedésre és a folyamatos szakmai fejlődés lehetőségére.

Ha érdeklődsz ez iránt a kihívás iránt, kérlek küldd el a bal felső sarokba elhelyezett fényképes önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

JobTraining
Torbágy u. 2.
1118 Budapest
ID: 3711321  Megjelentetés dátuma: 2019.07.08.