Zdravotní sestra/ zdravotnický asistent s ubytováním

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do jedné z nejšpičkovějších nemocnic v Praze, přijmeme zdravotní sestru nebo zdravotnickou asistentku (praktickou sestru). Tato nemocnice je jednou z nejlépe platících nemocnic v celé České republice.

Nabízíme možnost pracovat na jednom z nejlepších pracovišť v České republice. Práce je ve směnném provozu, ale je zde i možnost pracovat na ambulanci. Můžete si zvolit oddělení na kterém budete chtít pracovat. Uplatnění u nás nalezne i zdravotnický laborant. Vyjednali jsme nadstandardní podmínky ohledně platu a ostatních benefitů, včetně dotovaného ubytování v Praze.

Práce je vhodná i pro absolventky, které se chtějí dále zdarma vzdělávat a získat například specializaci. Máte zde příležitost pracovat na jednom z nejmodernějších pracovišť ve střední Evropě a můžete vidět použití nejnovějších postupů v moderní medicíně. Máte možnost využít školku a dotované ubytování.

Firemní školka, Vzdělávací kurzy, školení, Nadstandardní lékařská péče, Kafetérie, Ubytování/příspěvek na ubytování. Nástupní plat pro absolventy kolem 30 000 Kč (1200 EUR).

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, nebo zavolejte pro domluvení schůzky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnické zařízení. Nemocnice-klinika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Markova 594/10
158 00 Praha 5
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Vítězslav Lamač
Tel.: 420724607258
E-mail: poslat životopis
ID: 2724028   Megjelentetés dátuma: 2018.05.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   dohodou