Inštalatér-HPP nemecká pracovná zmluva-nástupné mzdové podmienky 13-14,-€/Hod. brutto + 6,-€/Hod.netto, práca v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko, Németország (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupné mzdové podmienky od 13-14,-€/hod. brutto, príplatky ku každnej odpracovanej hodine vo výške 6,-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre inštalatérov v Nemecku. Máme viacero lokalít v rámci Nemecka. Pracuje sa na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva.

Nástupné mzdové podmienky od 13-14,-€/hod. brutto, k tomu máte príplatky za každú odpracovanú hodinu vo výške 6,-€/hod. netto. (po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy).
Ubytovanie zabezpečené, hradíte si sami. Doprava individuálna.

Požadujeme:
- prax ako inštalatér
- znalosť nemeckého jazyk, nutnosť dohovoriť sa na stavbe ohľadne práce
- vlastné auto
- samostatná práca

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- pomoc pri hľadaní ubytovania
- pracovné oblečenie
- turnusová práca (dĺžka závisí na dohode)

Zaujala Vás naša ponuka? Tak neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel-pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko
ID: 3446752   Megjelentetés dátuma: 2018.07.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nástupné mzdové podmienky od 13-14,-€/hod. brutto, príplatky ku každnej odpracovanej hodine vo výške 6,-€/hod. netto