Obrábač kovov - Nemecko- Zella Mehlis

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 11,83,-€/hod. brutto, príplatky od 6,5,-€/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obrábačov kovov, ktorí majú skúsenosti s prácami aspoň na jednom s týchto strojov - CNC frézar 5 osé alebo 3 osé Heidenhain, CNC sústruh s programom Fanuc, brúsenie na plocho alebo guľato.

Pracuje sa v Nemecku mesto Zella Mehlis, práca na dielni.

Požadujeme:
- prax na danej pracovnej pozícií
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý, aby ste sa vedeli dohovoriť

PONÚKAME VÁM:
- prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- nástupné platové podmienky od 11,83,-€/hod. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu od 6,5,-€/hod. netto
- stabilná práca na jednom mieste - mesto Zella Mehlis
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Zaujala Vás naša ponuka práce? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pracovný pohovor sa uskutoční priamo na dielni v Nemecku - Zella Mehlis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý, aby ste sa vedeli dohovoriť na dielni ohľadne práce
- ochota pracovať dlhodobejšie na jednom mieste
ID: 3406318   Megjelentetés dátuma: 2018.06.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nástupný plat od 11,83,-€/hod. brutto, príplatky od 6,5,-€/hod.netto