Minőségbiztosítási vezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi partnerünk az állateledel és ízfokozó gyártás területén (házi kedvencek) másfél évtizede sikeresen tevékenykedő, a hazai piac egyik meghatározó szereplője.
Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Feladatok:
• A minőségirányítási és élelmiszer-biztonsági rendszerek dokumentációjának naprakészen tartása;
• Részvétel a különböző jellegű Auditok operatív feladatainak előkészítésében, határidőre történő lebonyolításában;
• Részvétel az Auditok eredményei alapján a korrekciók és fejlesztések meghozatalában és megvalósításában;
• A beszállítói reklamációk teljes körű kezelése, az érintett területek bevonásával;
• Beszállítók kiértékelési rendszerének fejlesztése, a kiértékelések rendszeres elvégzése;
• Kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben;
• Kapcsolattartás a vevőkkel minőségügyi kérdésekben;
• A belső minőség folyamatos javítása, TOP hibák meghatározása, a hibákra történő intézkedések kidolgozásában való részvétel;
• A termelés és a beszállítók közötti koordináció, reklamáció nem megfelelőség esetén;
• Fertőtlenítések koordinálása éves terv alapján; heti higiéniai ellenőrzések, intézkedési tervek kidolgozása.

Elvárások:
• Minőségügyi vagy élelmiszeripari területen szerzett felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség;
• Néhány éves releváns szakmai tapasztalat;
• Angol nyelvtudás;
• Jó kommunikációs készség;
• Analitikus gondolkodás, folyamatszemlélet, jó problémamegoldó képesség;
• Önálló, eredményorientált munkavégzés;
• Ambiciózus vezetői attitűd.

Előnyt jelent:
• Belső auditori tapasztalat;
• Élelmiszeripari gyakorlat;
• HACCP rendszergazda képesítés;
• Munka-, és környezetvédelmi képesítés;
• Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat;
• SAP rendszer ismerete.

Amit kínálunk:
• Nyitott, családias légkörrel rendelkező közösség;
• Támogatás és folyamatos fejlődési lehetőség;
• Stabil, dinamikusan fejlődő, modern technológiával rendelkező vállalat;
• Határozatlan idejű jogviszony;
• Változatos munkakör;
• Egy műszakos munkarend;
• Versenyképes jövedelem és széles körű béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye:
Csorna és Kapuvár térsége

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Állateledel gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3944909  Megjelentetés dátuma: 2020.07.30.