Termékfejlesztő mérnök (élelmiszeripar)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Baranya megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, az élelmiszeripari termékek gyártásában, azok fejlesztésében, hazai és külföldi értékesítésében immár két évtizede sikeresen működő középvállalat.
Részükre keresünk munkatársat,
TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK
munkakörbe.

Feladata, részvétel a termékek, receptek fejlesztésében, dokumentálásában, az engedélyeztetési folyamatokban.
Az ideális pályázó, élelmiszermérnök, biomérnök, stb., aki ismeri az aroma (flavor) gyártás és fejlesztés körülményeit, a porlasztva-szárítást és mikrokapszulázást. Ezek az "ízek" elsősorban húsiparban, snackiparban használatosak.

Felelősségi körök:
• A termékfejlesztési stratégiák, fejlesztési igények, technológiák naprakész ismerete;
• A gyártás szakmai támogatása és a termékfejlesztéshez szükséges információk biztosítása;
• A termékfejlesztési és új termék gyártásindítási kezdeményezések támogatása a berendezésekre, támogató szolgáltatásokra, gyártási folyamatokra és technológiára kiterjedően;
• A potenciális termékfejlesztési és javítási lehetőségek feltárása és összekapcsolása a futó fejlesztési projektekkel, együttműködés a fejlesztési vezetővel;
• Az új termék bevezetések hatékony megvalósításában való aktív közreműködés, a koncepciótól a gyártásba vételig terjedően;
• A termékjavítási lehetőségek rendszeres vizsgálata, a költséghatékonyságra és a termékválasztéki részekre kiterjedően.

Munkavégzéshez szükséges követelmények, készségek:
• Biotechnológus, vegyész- vagy élelmiszergyártó mérnöki, biológusi képzettség;
• Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek;
• Határozott, gyakorlatias személyiség, folyamat szemlélet;
• Analitikus gondolkodás, erős problémamegoldó képesség;
• Angol nyelvismeret.

Előny:
• Húsiparban, termékfejlesztésben szerzet tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:
• Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben;
• Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok;
• Megbízható, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
• Önállóság és autonómia;
• Stabilitás, biztonság és megbecsülés;
• Versenyképes jövedelem és juttatások.

Munkavégzés helye: Dél-Dunántúl

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Megbízó

Egyéb területek

Élelmiszer

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr
ID: 3919197  Megjelentetés dátuma: 2020.06.02.