Üzemvezető (élelmiszer ipar, Lajosmizse környéke)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy tradicionális, magyar tulajdonú, élelmiszeripari tevékenységet folytató sikeres cég.
Részükre keresünk, a Bács-Kiskun Megyében létesítendő tojás feldolgozó üzemükbe

ÜZEMVEZETŐT.

Feladatok:
• Az üzem napi munkájának szervezése a tevékenységek felügyelete;
• Az üzem feldolgozó tevékenységének koordinálása, gyártástervezés;
• Az üzem minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági követelményeinek, tűzrendészeti, üzembiztonsági, munkafegyelmi, munkavédelmi előírásainak és a gyártási utasításoknak a betartatása és betartása;
• Az üzem feldolgozó és csomagoló vonalainak irányítása, valamint a raktári anyagmozgások koordinációja, mennyiségi és minőségi átvételének felügyelete;
• A termelési tervekben megadott termékek, a kívánt mennyiségben és határidőre való legyártatása, a gyártási veszteség és egyéb selejtek normán belüli tartatása;
• A dolgozók munkaügyi adminisztrációjának pontos és naprakész biztosítása.

Elvárás:
• Felső,-vagy középfokú végzettség (élelmiszeripari, logisztikai, műszaki), termelésirányítói területen szerzett szakmai gyakorlat;
• Következetesség, rendszeresség, és jó szervezőkészség;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• Rugalmasság, jó munka-, és stressz tűrő képesség.
• Bács-Kiskun megyei (Lajosmizse térsége) lakóhellyel rendelkezik.

Megbízónk a hatékony és eredményes munkavégzéshez szükséges feltételeket, versenyképes jövedelmet biztosít.
Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!
[email protected]

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Tojás üzem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr