Marketingvezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy innovatív, partner-orientált, termelő és kereskedő vállalat-csoport, amely jelentős szereplője a hazai agrár piacnak.
Részükre keresünk motivált, tapasztalattal rendelkező szakembert az alábbi pozícióba:

MARKETING MENEDZSER

Főbb feladatok:
• A cég új marketing stratégiájának a kialakítása;
• A stratégai irányelvek alapján folyamatos szolgáltatás, (termék)fejlesztési és karbantartási munka;
• Aktív részvétel az árpolitikai döntésekben;
• A vállalat marketingkommunikációs tevékenységeinek operatív végrehajtása;
• A vállalatcsoport marketing csatornáinak működtetése és fejlesztése;
• Kampányokhoz kapcsolódó aktivitási tervek és előkalkulációk készítése, költségtervek betartása;
• Adatbázis-alapú marketing eszközrendszer kialakítása;
• CRM rendszer marketing szempontú karbantartása és használata;
• A marketing folyamatok monitoringja.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség;
• Releváns gyakorlat a marketing-stratégia felépítésében az éves és kampány-szintű marketing-tervezésben;
• Képes operatív munkát végezni, főként a közösségi marketing és a tartalom-szolgáltatás területén;
• Erős online marketinges ismeretekkel rendelkezik;
• Marketing területen szerzett tapasztalat, az agrár szektorban szerzett tapasztalat előny;
• Igény a kiválóságra;
• Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek;
• Kiváló kommunikációs, prezentációs és elemzőkészség;
• Belső motiváltság, önálló munkavégzés, rendszerszemlélet;
• Stratégiai gondolkodásmód, kreatív személyiség;
• Pontosság és precizitás.

Amit a Megbízók kínál:
• Versenyképes juttatási csomag;
• Stabil háttérrel rendelkező vállalatcsoport;
• Igényes munkakörnyezet;
• Kiváló légkör egy lendületes csapatban.

Munkavégzés helye:
Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Bérinformációk

Versenyképes

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Élelmiszer ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Marketing

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó
Microsoft PowerPoint - haladó

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3778802   Megjelentetés dátuma: 2019.10.03.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes