Mechatronikai mérnök (lakhatási támogatással)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, Délkelet-Európában a műanyag csomagolóanyagok gyártása területén piacvezető multinacionális vállalat. A folyamatosan bővülő gyártáshoz, új termékek sikeres bevezetéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

MECHATRONIKAI MÉRNÖK

Feladatok:
• Termelési célok elérésének biztosítása, gyártási technológiák betartása. A gyártás folyamatos fenntartása, problémamegoldás.
• Szerszámcserék kivitelezése.
• Automata gyártóberendezések folyamatos működőképességének biztosítása (esetleges hibák felismerése, hibaelhárítás, karbantartás).
• Részvétel a gyártástechnológiai és műszaki fejlesztésekben. Folyamatok optimalizálása, költségcsökkentés.
• Együttműködés a minőségbiztosítással, kapcsolódó minőségi problémák közös megoldása.

Elvárások:
• Műszaki végzettség (ideális esetben elektronikai vagy automatizálási területen).
• PLC programozási és gyártásautomatizálási ismeretek, PLC rendszerek biztos kezelése.
• Többéves szakmai tapasztalat a műanyag-feldolgozó iparban.
• Utazási illetve külföldön tartózkodási hajlandóság a betanulási időszakban (3 hónap).
• Megbízhatóság, elkötelezettség, képesség az önálló munkavégzésre.
• Felelősségteljes gondolkodásmód, team munkára való alkalmasság.
• Jó szervezőkészség, rendszerszemlélet.

Előnyt jelent
• Angol vagy német nyelvtudás (kommunikációs szint);
• Pneumatikai és extrúziós ismeretek
• IML robotok ismerete (betanulási lehetőségbiztosított).

Amit megbízónk nyújt:
• Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet, stabil munkahely;
• Fejlett gyártási kultúra, magas szakmai színvonal;
• Versenyképes jövedelem, kompenzációs csomag;
• Letelepedési támogatás;
• Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések

A munkavégzés helye: Sopron térsége

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
[email protected]

Bérinformációk

Versenyképes

Megbízó

Vegyipar, gyógyszeripari termékek gyártása

Műanyag ipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3778786   Megjelentetés dátuma: 2019.10.03.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes