Kereskedelmi vezető (brojler)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagymultú, brojler előállításra specializálódott megbízónk részére keresünk
KERESKEDELMI VEZETŐT
(BROJLER)ú

FELADATOK:
• Felelős az értékesítési tevékenységért a hazai, az európai és a tengeren túli országokban;
• Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás;
• Árajánlatok készítése;
• Piackutatás, konkurencia figyelés;
• A tervezésben való közreműködés és megvalósítás, riportok készítése.

ELVÁRÁSOK:
• Agrár végzettség;
• Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat;
• Baromfi telepen szerzett gyakorlat előny;
• Jó terhelhetőség, szorgalom, határozott személyiség;
• Csapatjátékos, aki felelősségteljesen önállóan is tud dolgozni;
• Költséghatékony gondolkodás;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:
• Rugalmas munkavégzés egy tradicionális, jól prosperáló vállalatnál;
• Fejlődési lehetőség, külföldi szakmai munkakörnyezetben;
• Versenyképes juttatási csomag (bónusz, céges autó, mobiltelefon, laptop).

Munkavégzés helye: az országban bárhonnét végezhető

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Mezőgazdaság

Brojler előállítás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr