Kereskedelmi vezető (brojler)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Baranya megye, Somogy megye, Zala megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagymultú, brojler előállításra specializálódott megbízónk részére keresünk
KERESKEDELMI VEZETŐT
(BROJLER)ú

FELADATOK:
• Felelős az értékesítési tevékenységért a hazai, az európai és a tengeren túli országokban;
• Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás;
• Árajánlatok készítése;
• Piackutatás, konkurencia figyelés;
• A tervezésben való közreműködés és megvalósítás, riportok készítése.

ELVÁRÁSOK:
• Agrár végzettség;
• Értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat;
• Baromfi telepen szerzett gyakorlat előny;
• Jó terhelhetőség, szorgalom, határozott személyiség;
• Csapatjátékos, aki felelősségteljesen önállóan is tud dolgozni;
• Költséghatékony gondolkodás;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

AMIT MEGBÍZÓNK KÍNÁL:
• Rugalmas munkavégzés egy tradicionális, jól prosperáló vállalatnál;
• Fejlődési lehetőség, külföldi szakmai munkakörnyezetben;
• Versenyképes juttatási csomag (bónusz, céges autó, mobiltelefon, laptop).

Munkavégzés helye: az országban bárhonnét végezhető

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Mezőgazdaság

Brojler előállítás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr