Irodavezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, egy Győrben működő, nagy forgalmat bonyolító egészségügyi magánrendelő.
Részükre keresünk

IRODAVEZETŐ

munkatársat!

Feladatok:
• A rendelő zavartalan működésének bonyolítása;
• A kommunikációs rendszer működtetése, a beérkező telefonok, e-mailek, levelek fogadása, feldolgozása és iktatása;
• Postai ügyintézés: csekkek befizetése, levelek feladása, ajánlott küldemények felvétele;
• Az ügyfélszolgálat munkájának irányítása, háttértámogatása, ellenőrzése;
• Szerződések kezelése, archiválása és egyéb adminisztratív feladatok ellátása;
• Kapcsolattartás a hivatalokkal, szállítókkal.

Az ideális jelölt:
• Aki szívesen részt vállal egy kiváló szakmai hírnévvel rendelkező magánrendelő további fejlesztésében;
• Aki rendelkezik irodavezetői tapasztalattal;
• Megfelelő informatikai háttérrel rendelkezik;
• Az egészséges életmód híve;
• "Bármit el tudok intézni" hozzáállás;
• "Jég hátán is megélek" mentalitás;
• Állandó jókedv, pozitív beállítottság.

Amit megbízónk kínál:
• Szakmai fejlődési lehetőség, felelősségteljes munka;
• Megbecsülés, egyéni célok támogatása;
• Versenyképes jövedelem;
• Jó csapat, különleges tréningek;
• Szolgáltatásban igényes cégvezetés.

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Magánrendelő

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr