Főkönyvelő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztésre, beruházásra, építőipari kivitelezésre szakosodott cég részére keresünk munkatársat

FŐKÖNYVELŐI

munkakörbe.

Általános feladatok:
• Részvétel a teljes körű könyvelési feladatok ellátásában;
• Havi zárások és éves beszámoló összeállítása, rendszeres pénzügyi kimutatások készítése;
• Banki utalások és a pénzügyek felügyelete;
• Pénzügyi beszámolók készítése a tulajdonosok és a hatóságok számára;
• Büdzsé készítése és nyomon követése;
• Adóbevallások készítése, ellenőrzése;
• Proaktív együttműködés a könyvvizsgálóval, partner cégekkel, adóhatósággal és a cégcsoport funkcionális területeivel;

Speciális feladatok:

• Az ingatlanfejlesztések, beruházások, építőipari kivitelezések pénzügyi, számviteli feladatainak szakszerű menedzselése;
• Felügyelni a hosszú távú bérleti szerződések keretében hasznosított ingatlanok pénzügyi folyamatait;
• A bérleményekhez kapcsolódó, főként rendszeres, de időnként eseti díjak számlázásának felügyelete, emellett az ingatlanokhoz kapcsolódó költségek, ráfordítások szakszerű pénzügyi ügyintézése;
• Az új bérleti szerződések feldolgozása, törzsadatainak rögzítése;
• A bérlői óvadékok és kintlévőségek kezelése.

Elvárások:
• Felsőfokú közgazdasági iskolai végzettség;
• Regisztrált mérlegképes könyvelő;
• Naprakész számviteli és adózási ismeretekkel rendelkezik;
• Ingatlankezelési és hasznosítási területen szerzett pénzügyi és számviteli gyakorlat;
• Főkönyvelőként szerzett szakmai tapasztalat;
• Folyékony angol nyelvtudás;
• Önálló, proaktív és pontos munkavégzés;
• A prioritások és a határidők felismerése és betartása.

Amit a Megbizónk kínál:
• Megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• Egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer;
• Biztos tulajdonosi háttér;
• Magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

A munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
[email protected]

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Ingatlanfejlesztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát