Főkönyvelő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyar, magántulajdonban lévő ingatlanfejlesztésre, beruházásra, építőipari kivitelezésre szakosodott cég részére keresünk munkatársat

FŐKÖNYVELŐI

munkakörbe.

Általános feladatok:
• Részvétel a teljes körű könyvelési feladatok ellátásában;
• Havi zárások és éves beszámoló összeállítása, rendszeres pénzügyi kimutatások készítése;
• Banki utalások és a pénzügyek felügyelete;
• Pénzügyi beszámolók készítése a tulajdonosok és a hatóságok számára;
• Büdzsé készítése és nyomon követése;
• Adóbevallások készítése, ellenőrzése;
• Proaktív együttműködés a könyvvizsgálóval, partner cégekkel, adóhatósággal és a cégcsoport funkcionális területeivel;

Speciális feladatok:

• Az ingatlanfejlesztések, beruházások, építőipari kivitelezések pénzügyi, számviteli feladatainak szakszerű menedzselése;
• Felügyelni a hosszú távú bérleti szerződések keretében hasznosított ingatlanok pénzügyi folyamatait;
• A bérleményekhez kapcsolódó, főként rendszeres, de időnként eseti díjak számlázásának felügyelete, emellett az ingatlanokhoz kapcsolódó költségek, ráfordítások szakszerű pénzügyi ügyintézése;
• Az új bérleti szerződések feldolgozása, törzsadatainak rögzítése;
• A bérlői óvadékok és kintlévőségek kezelése.

Elvárások:
• Felsőfokú közgazdasági iskolai végzettség;
• Regisztrált mérlegképes könyvelő;
• Naprakész számviteli és adózási ismeretekkel rendelkezik;
• Ingatlankezelési és hasznosítási területen szerzett pénzügyi és számviteli gyakorlat;
• Főkönyvelőként szerzett szakmai tapasztalat;
• Folyékony angol nyelvtudás;
• Önálló, proaktív és pontos munkavégzés;
• A prioritások és a határidők felismerése és betartása.

Amit a Megbizónk kínál:
• Megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• Egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer;
• Biztos tulajdonosi háttér;
• Magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

A munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
[email protected]

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Ingatlanfejlesztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr