Befektetési (pénzügyi) tanácsadó

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő, több lábon álló hazai cégcsoport. Az új üzleti lehetőségekből adódó feladatok elvégzésére keresünk, ambiciózus, megalapozott tanulmányokkal és gyakorlattal rendelkező munkatársat, belföldi és külföldi pénzügyi befektetési projectek előkészítéséhez, megvalósításához

BEFEKTETÉSI TANÁCSADÓI

munkakörbe.

Feladatok:
• Befektetési alapok elemzése kiértékelése;
• Tőkepiaci elemzések készítése;
• Stratégiai befektetési döntések előkészítésében való részvétel;
• Kapcsolattartás a tulajdonosokkal, a hatóságok és az üzleti partnerek illetékes munkatársaival;
• A döntéshozók munkájának támogatása;
• Az üzleti folyamatok felmérése, elemzése, nyomon követése;
• A projektek adminisztratív támogatása.

Elvárások:
• Közgazdasági felsőfokú végzettség, előny lehet a befektetés elemző, esetleg pénzügyi szakirányú végezettség;
• Több éves munkatapasztalat tőkepiaci (befektetési) elemzési területen;
• Portfólió kezelési és/vagy befektetési alapkezelési gyakorlat;
• Jó elemző készség, rendszerben való gondolkodás;
• Magabiztos, kommunikáció képes angol nyelvtudás (szóban és írásban);
• Magas szintű ismeretek a Microsoft Office alkalmazások terén (Excel, Power Point);
• Banki/vállalati folyamatok ismerete;
• Jó kommunikációs képességek.

Előny:
• Hasonló területen szerzett gyakorlat;
• Banki környezetben szerzett munkatapasztalat.

Amit a Megbzónk kínál:
• Változatos munka;
• Részvétel különböző banki és vállalati projektek lebonyolításában;
• Hosszú távú tanulási és fejlődési lehetőség;
• Maximális tulajdonosi bizalom és támogatás;
• Versenyképes juttatások;
• Korszerű, igényes munkakörnyezet, kiváló infrastrukturális háttér.

A munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
[email protected]

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Ingatlanok értékesítése, bérbeadása és kezelése

Ingatlanfejlesztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát