Csoportvezető CNC forgácsoló üzem

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Pápa
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Egyedi gépgyártással foglalkozó, magyar tulajdonú megbízónk részére keresünk, PÁPA közelében lévő munkahelyre, egy műszakos munkarendbe

CNC FORGÁCSLÓ ÜZEMI CSOPORTVEZETŐ

munkatársat.

Munkakör célja: A forgácsoló üzemben foglalkoztatottak tevékenységének közvetlen irányítása, és szakmai koordinációja.

Feladatok:
• Felügyeli, illetve biztosítja az alapanyagok, szerszámok és a helyben darabolt alapanyagok előkészítését;
• Ellenőrzi a forgácsoláskor a használt technológiát, annak hatékonyságát, illetve ellenőrzi az elkészített alkatrészt;
• Átállási idő csökkentése a befejezett és kezdésre váró munkafolyamatok közötti;
• Kiszűri a nem hatékony munkavégzést, segíti, hogy a munkák határidőre elkészüljenek;
• Az új dolgozók befogadásának elősegítése, betanítása és csoportépítés;
• Munkafeladatok elvégzésének napi koordinálása, a munka során felmerülő szakmai problémák megoldása;
• A folyamatos és maximális kapacitású termelés elősegítése, a lehető legjobban kihasznált termelő csapat segítségével;
• Szerszámbemérés;
• Központi szerszámozás folyamatának ellátása a szabályozás szerint;
• A vállalat által kezdeményezett szakmai és nem szakmai képzéseken való részvétel;
• Vezetői utasítások végrehajtása a munkakörhöz tartozó feladatok keretében.

Felelősség:
• Felelős a felsorolt feladatok megfelelő minőségű elvégzéséért;
• Felelős az Üzemi-, Környezetvédelmi- és Munkavédelmi szabályozások betartásáért;
• Felelős a munkavégzéshez rendelkezésre bocsátott munkaeszközök rendeltetésszerű használatáért, a munkaterület állagának megóvásáért;
• Felelős a folyamatok és a saját tevékenysége állandó javításáért és a problémák zavarok megoldásáért;
• Helyettesítés a területre vonatkozó belső utasítás szerint;
• Felelős a szabványok betartásáért;

Amit kínálunk:
• stabil, kiszámítható munkáltató;
• alkalmazotti státusz, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés;
• bejelentett munkahely;
• versenyképes jövedelem;
• munkába járási támogatás;
• kiváló munkafeltételek.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Gépipar

Gépgyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Gépipar

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3574480   Megjelentetés dátuma: 2019.01.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes