Főkönyvelő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Győri cég megbízásából keresünk munkatársat

FŐKÖNYVELŐI

munkakörbe, GYŐRI munkahelyre.

Feladatok:
• A társaság gazdasági (pénzügyi, számviteli) tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és fejlesztése;
• Szakmai vezetőként, a társaság mindenkori üzleti tervében megfogalmazott, a saját területét érintő célok megvalósítása;
• Pénzügyi tervezés, operatív pénzgazdálkodás irányítása;
• Az időszakonkénti tervek elkészítése, a vezetett szervezeti egység tevékenységével kapcsolatos célkitűző, koncepcióalkotó, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése;
• Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése, tulajdonosi-, vezetői információszolgáltatás;
• A gazdálkodási szervezet vezetése (mérlegek, beszámolók készítésével, adózással kapcsolatos teendők irányítása, rendszeres és eseti adatszolgáltatások biztosítása, szerződések és szabályzatok kidolgozása, véleményezése);
• A szervezet erőforrásaival való hatékony gazdálkodás, az egység működési hiányosságainak feltárása, munkamódszerének javítása;
• A beosztottak szakmai ismereteinek fejlesztése, a munkájuk minősítése, teljesítményük értékelése.

Elvárások:
• Közgazdász szakképesítés;
• Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
• Angol, vagy német nyelvismeret;
• Termelési szektorban megszerzett vezetői gyakorlat;
• Multinacionális cégeknél szerzett szakmai gyakorlat előny;
• Gazdálkodási ismeretek, amelyek alkalmasak a cég gazdasági folyamatainak kezeléséhez;
• Az átlagot meghaladó – generalista típusú – gazdálkodási elméleti és gyakorlati felkészültség;
• Megbízható, ellenőrizhető referenciák;
• Határozott fellépésű, szakmailag jól felkészült, stratégiai gondolkodású, rendszerszemléletű, jó problémamegoldó, döntésképes, kiváló kommunikációs és folyamatépítő készséggel rendelkező, elkötelezett és célorientált szakemberek jelentkezését várjuk.

Amit a megbízónk kínál:
• Megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• Versenyképes érdekeltségi rendszer;
• Biztos tulajdonosi háttér;
• Magas fokú szakmai önállóság.

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Gépipar

Gyártás, termelés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Kettős könyvelés - haladó
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr