Ügyvezető igazgató

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, egy nemzetközileg is elismert vállalat, amely kiszolgálja a jármű,- és gépipar meghatározó szereplőit egyedileg tervezett és gyártott eszközökkel, valamint meghatározó szerepe van a motorkomponensek szériagyártásában.
A társaság további fejlődése érdekében, a cég élére keresünk, GYŐRI munkahelyre

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT!

Feladatai:

Az ügyvezető igazgató feladata a cégnél zajló folyamatok koordinálása és egy hatékony, modern, üzleti folyamatokon alapuló, kontrollálható, a növekedést lehetővé tevő szervezeti működés biztosítása.

Részleteiben:
• a cég teljes körű operatív irányítása, a hatékony szervezeti működés biztosítása;
• egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására;
• a vállalat képviselete;
• a szervezet jövőképének, tovább fejlesztésének stratégiai tervezése a tulajdonosi körrel, változások kezelése, irányítása;
• működési és személyzetfejlesztési stratégia kialakítása;
• rendszeres üzleti tervezés és a teljesítés követése;
• új beszerzési források keresése, rendszerbe illesztése;
• értekezletek vezetése, kommunikációs csatornák működtetése;
• a törvényes működéséhez szükséges szabályzatok betartása;
• rendszeres kapcsolattartás és beszámolás a tulajdonosok felé.

Az ideális jelölt:
• az átlagot meghaladó – generalista típusú – gazdálkodási és vállalatvezetési elméleti és gyakorlati felkészültséggel rendelkezik;
• aktív angol/német nyelvtudással bír;
• felsőfokú gazdasági, vagy műszaki, esetleg mindkét képesítéssel rendelkezik;
• olyan személyes adottságokkal, elméleti és gyakorlati ismeretekkel bír, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek;
• képes és kész megfelelni a jármű,- és gépipar diktálta kemény feltételeknek;
• hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni;
• megbízható, ellenőrizhető referenciái vannak.

Amit a megbízónk kínál:
• megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer;
• biztos tulajdonosi háttér;
• magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

A munkavégzés helye: Győr

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Gépipar

Jármű,- és gépipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Cégvezetés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy Német nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr