Szállítmányozási koordinátort (orosz és angol nyelvtudással)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria, Fejér megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi hátterű, piacvezető szállítmányozási partnercégünk GYŐRI cégéhez keresünk

SZÁLLITMÁNYOZÁSI KOODINÁTORT.

Feladatok:
 A kamionok koordinálása/nyomon követése;
 Gépjárművezetők operatív irányítása (sokszor telefonon keresztül);
 Kommunikáció az ügyfelekkel, hatóságokkal;
 Kamionok karbantartási feladatainak szervezése;
 Elemzések, kimutatások készítése.

Elvárások:
 Szállítmányozási, logisztikai végzettség, munkatapasztalat;
 Kommunikációs szintű magyar, ukrán vagy orosz és angol nyelvtudás;
 B kategóriás jogosítvány;
 Számítógépes ismeretek (MS Office magas szintű ismerete);
 Jó együttműködő képesség;
 Csapatszellem;
 Kreativitás, lojalitás;
 Jó terhelhetőség.

Az alkalmazásnál előny:
 A német nyelv ismerete;
 A kamionok alapszintű műszaki ismerete;
 Logisztikus vagy diszpécseri gyakorlat;
 Nemzetközi közúti fuvarozási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
 Tőkeerős munkahely;
 Szállás és utazás a munkavégzés idején Ausztriában;
 Versenyképes jövedelem;
 Speciális dolgozói juttatások (Cafeteria, Bónusz).

A munkavégzés helye: Győr, esetenként Ausztria

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Szállítmányozás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Logisztika

Beszélt nyelvek

Orosz nyelv - Középszint (B2) vagy Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr