Mezőgazdasági gépértékesítő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Heves megye, Nógrád megye, Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ
Megbízónk részére, amely országos mezőgazdasági gépkereskedelmi vállalatként több évtizede eredményesen működik, területi képviselői pozícióra keresünk munkatársat.
A képviselői tevékenység a legkorszerűbb agrotechnikát megvalósító gépek, géprendszerek értékesítésére terjed ki, ezen belül a regionális marketing feladatok, vevőfinanszírozás szervezése és szaktanácsadás is a feladatkörhöz tartozik.

Főbb feladatok, munkák:
• Ügyfelek felkeresése, kapcsolatépítés, kapcsolattartás;
• termékek, újdonságok bemutatása, értékesítése;
• szakmai tanácsadás, támogatás;
• finanszírozás szervezése, regionális marketing feladatok végzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Jó kommunikációs készség, flexibilitás;
• több éves, hasonló területen (növénytermesztési, értékesítési, stb.) szerzett szakmai tapasztalat;
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Szakmai kapcsolatok;
• agrárvégzettség, mezőgazdasági (növénytermesztési) területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Önálló, felelősségteljes munkakör a szükséges háttérrel;
• szakmai fejlődési lehetőség.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Bérinformációk

Versenyképes

Megbízó

Kiskereskedelem

Mezőgazdasági gépkereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Mezőgazdaság (növénytermesztés)

Egyéb ismeretek

Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - haladó

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr
ID: 3492141   Megjelentetés dátuma: 2018.09.14.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes