Szaktanácsadó – értékesítő (brojler – szülőpár)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, élő baromfi (szülőpár, brojler) előállításával és kereskedelmével foglalkozó, az európai és a tengerentúli piacokon is jelentős sikereket elérő, dinamikusan fejlődő cég.

Részükre keresünk

SZAKTANÁCSADÓ – ÉRTÉKESÍTŐT
(brojler – szülőpár)

Feladatok:
• A vállalat értékesítési stratégiájának, illetve a kitűzött céljainak megvalósítása;
• Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, illetve új, potenciális ügyfelek felkutatása;
• Az ügyfelek igényeinek feltárása és részükre történő szakmai tanácsadás;
• Szerződéskötések lebonyolítása;
• Riportok, kimutatások készítése;
• Versenytársak elemzése, a piac nyomon követése.

Elvárások:
• Mezőgazdasági szakirányú (agrármérnöki, állatorvosi) végzettség
• 1-3 éves releváns (tenyésztésben szerzett) szakmai tapasztalat;
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség;
• Értékesítési attitűd;
• Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
• „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• Korszerű munkakörülmények, stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak;
• Fejlődőképes, nemzetközi munkakörnyezet;
• Alkalmazotti státusz, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés;
• Gépkocsi, telefon, számítógép, stb;
• VERSENYKÉPES jövedelem;
• Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi munkakörnyezetben.

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

Baromfi tenyésztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát