Külkereskedelmi igazgató! (agrár szektor)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Fejér megye, Veszprém megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, élő baromfi (szülőpár, brojler) előállításával és kereskedelmével foglalkozó, az európai és a tengerentúli piacokon is jelentős sikereket elérő, dinamikusan fejlődő cég.

Részükre keresünk

KÜLKERESKEDELMI IGAZGATÓT!
(agrár szektor)

Feladatai:
• Cselekvő, tevékeny szerepet vállal a cég piaci részesedésének növelésében;
• Értékeli a piaci folyamatokat, műveleteket dolgoz ki az eladások növelésére;
• Figyeli és elemzi a versenytársak magatartását, biztosítja a cég versenyelőnyét;
• Egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására.

Az ideális jelölt:
• Rendelkezik mindazon személyes adottságokkal, külkereskedelmi elméleti és gyakorlati ismeretekkel, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek;
• Képes és kész megfelelni a piac diktálta kemény feltételeknek;
• Hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudással bír;
• Az orosz vagy bármilyen más nyelvtudás előny;
• Szeret utazni, nem riad vissza az új ismeretek elsajátításától.

Megbízónk a munkavégzéshez szükséges feltételeket, - képzéseket (a termékek professzionális ismeretét belső képzés keretében megtanítják) és továbbképzéseket - biztosítja, ami a hatékony és eredményes munkavégzéshez elengedhetetlen (kocsi, telefon, infrastruktúra, utazási és szállásfeltételek, stb.).
Versenyképes jövedelmet, gyors, nemzetközi környezetben is figyelemre méltó előmenetel lehetőséget, biztosit.

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

[email protected]

Megbízó

Mezőgazdaság

Baromfi tenyésztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr