Ügyvezető igazgató (agrár szektor)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, élő baromfi (szülőpár, brojler) előállításával és kereskedelmével foglalkozó, az európai és a tengerentúli piacokon is jelentős sikereket elérő, dinamikusan fejlődő cég.

Részükre keresünk

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT!

Feladatai:
Az ügyvezető igazgató feladata a cégnél zajló folyamatok koordinálása, egy hatékony, modern, üzleti folyamatokon alapuló, kontrollálható, a növekedést lehetővé tevő szervezeti működés kialakítása, majd működtetése.

Részleteiben:
• a cég teljes körű operatív irányítása, a hatékony szervezeti működés biztosítása;
• cselekvő, tevékeny szerepvállalás a cég értékesítésének a növelésében;
• értékeli a piaci folyamatokat, műveleteket dolgoz ki az eladások növelésére;
• figyeli és elemzi a versenytársak magatartását, biztosítja a cég versenyelőnyét;
• egyedi és hatékony módszereket vezet be és valósít meg a folyamatosan bővülő lehetőségek minél jobb kihasználására.
• rendszeresen beszámol, a tulajdonosoknak az elvégzett feladatokról.

Az ideális jelölt:
• az átlagot meghaladó – generalista típusú – gazdálkodási és vállalatvezetési elméleti és gyakorlati felkészültséggel rendelkezik;
• aktív angol nyelvtudással bír;
• felsőfokú agrár, gazdasági, vagy külkereskedelmi, illetve marketinges képesítéssel rendelkezik;
• olyan személyes adottságokkal, elméleti és gyakorlati ismeretekkel bír, amelyek a fenti célkitűzések megvalósításához szükségesek;
• képes és kész megfelelni a piac diktálta kemény feltételeknek;
• hajlandó tanulni és az új ismereteit a cég érdekében kamatoztatni;
• szeret utazni, nem riad vissza az ukrán piac nyújtotta lehetőségektől;
• megbízható, ellenőrizhető referenciái vannak.

Amit a megbízónk kínál:
• megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• egyedi, versenyképes érdekeltségi rendszer;
• biztos tulajdonosi háttér;
• magas fokú szakmai és vezetői önállóság.

Jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

Baromfitenyésztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pákai László
E-mail: Küldje el önéletrajzát