Orosz nyelvterületre, Külkereskedelmi üzletkötő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Győr-Moson-Sopron megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarországi (működési területén piacvezető) mezőgazdasági és élelmiszeripari termékeket gyártó és forgalmazó vállalat számára keresünk

OROSZ NYELVTERÜLETRE,
KÜLKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐ

munkatársat.

Feladatok:

Viszonteladói és végfelhasználói hálózat bővítése, partnerek keresése, kiválasztása külföldi viszonylatban;
Folyamatos, telefonos és személyes kapcsolattartás meglévő külföldi partnerekkel;
Export értékesítési csatornák kialakítása;
Export értékesítési folyamatok kivitelezése;
Piacelemzés, termékpozicionálás;
Partner és termék adatbázisok naprakész vezetése, karbantartása;
Teljesítések nyomon követése, értékelése;
Új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel;
Külföldi partnerek meglátogatása;
Szakmai kiállításokon való részvétel.

Elvárások:

Felsőfokú kereskedelmi (élelmiszeripari, mezőgazdasági) végzettség;
Értékesítési területen szerzett néhány éves szakmai tapasztalat, az értékesítési folyamatok ismerete;
Külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat;
Tárgyalóképes orosz nyelvtudás;
Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny;
MS Office felhasználó szintű ismerete;
Kereskedelmi szemléletmód, eredményorientált attitűd;
Jó szervező, együttműködő és konfliktuskezelő képesség;
Motivált elkötelezett személyiség, nagy munkabírással és stressztürő képességgel;
Határozott, felelősségteljes munkavégzés;
B kategóriás jogosítvány;
Utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem;
Stabil hosszú távú munkahely és vállalati háttér;
Fiatalos csapat;
Kihívásokkal teli, változatos munkakör;
Támogató, dinamikus munkakörnyezet;
Számos külföldi utazás;
A feladatok hatékony ellátásához szükséges feltételek.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el szakmai önéletrajzát!

JobArena Humánszolgáltató Kft.

[email protected]

Információk a kiválasztási folyamatról

Megbízó

Nagykereskedelem

Külkereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Beszélt nyelvek

Orosz nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr