Kereskedelmi Asszisztens

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, fél évszázados múlttal rendelkező, a világ tojóhibrid tenyésztésének meghatározó szereplője, aki négy földrész, közel félszáz országában van jelen termékeivel.
Részükre keresünk, bábolnai munkahelyre új munkatársat, az értékesítési csapat adminisztratív támogatására.

A pozíció megnevezése:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS
Feladatok:
• Ajánlatok elkészítése, módosítása;
• Levelezés, kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• Levelezés, kapcsolattartás a különböző országokban dolgozó munkatársakkal;
• Információs anyagok naprakészen tartása és küldése postai és elektronikus úton az ügyfeleknek;
• Ügyféladatbázis kezelése, frissítése, karbantartása;
• Marketing és reklám tevékenység végzésében való aktív közreműködés;
• Részvétel a rendezvények, kiállítások szervezésében lebonyolításában;
• Kimutatások készítése;
• Megrendelések feldolgozása, kezelése.
Jelölttel szemben támasztott elvárások:
• Aktív angol nyelvtudás;
• Felső,- vagy középfokú iskolai végzettség;
• MS Office programok magas szintű ismerete (Word, Excel, Powerpoint, Outlook);
• Kiemelkedő szervező és problémamegoldó készség, precizitás és pontosság;
• Eredmény-orientált, rugalmas és vidám személyiség;
• Átlag feletti kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
• Kitűnő problémamegoldó képesség;
• Terhelhetőség.

Előny:
• Francia nyelvtudás.
Amit kínálunk:
• Megfelelő személyi és infrastrukturális körülmények;
• Versenyképes érdekeltségi rendszer;
• Biztos tulajdonosi háttér;
• Magas fokú szakmai önállóság.

Munkavégzés helye: Bábolna

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Nagykereskedelem

Kereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat