Növénytermesztési ágazatvezető

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Kecskemét környéke, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk Kecskemét térségében sikeresen működő, kb. 2000 hektáron gazdálkodó mezőgazdasági üzem, amely zömében takarmánynövény termesztésre szakosodott.
Részükre keresünk

NÖVÉNYTERMESZTÉSI ÁGAZATVEZETŐT.

Feladatok:
• A cég növénytermesztési feladatainak megtervezése, kivitelezése, végrehajtása, vezetői ellenőrzés;
• A szezonnak megfelelő tevékenységek megszervezése: vetés, növényápolás, betakarítás, stb.;
• A növénytermesztéshez kapcsolódó feladatok adminisztrációs kötelezettségeinek teljesítése;
• Munkaterületén a szakmunkások és fizikai dolgozók irányítása, ellenőrzése;
• A felügyelete alá rendelt erő- és munkagépek szakszerű üzemeltetésének megszervezése, a hatékony energiagazdálkodás biztosítása.

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség;
• Ellenőrizhető referenciák;
• Évtizedes szakmai tapasztalat;
• Jó szervező- és problémamegoldó készség;
• Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer;
• Kreativitás, önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors és megbízható munkavégzés;
• Feddhetetlen előélet, maximális lojalitás;
• Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előny:
• Növényvédelmi szakirányú végzettség;

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, hosszú távon is kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet;
• Szakmai fejlődés;
• Szükség esetén a lakhatási feltételek biztosítása;
• Céges autó, egyéb a munkavégzéshez szükséges feltételek biztosítása;
• Jó csapatmunka.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

Növénytermesztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr
ID: 3362703   Megjelentetés dátuma: 2018.04.16.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Versenyképes