Pályakezdő Agrármérnök

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc vonzáskörzete, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk Miskolc 20-km-es vonzáskörzetében található, sikeresen működő, sertéstenyésztésre és növénytermesztésre szakosodott mezőgazdasági üzem.
Részükre keresünk

PÁLYAKEZDŐ AGRÁRMÉRNÖKÖKET!

Pályakezdő agrármérnökök (általános és állattenyésztői szakon végzett)
jelentkezését várjuk!

Feladatok:
• Aktív projektekben való részvétel;
• Döntés előkészítésben való közreműködés;
• Folyamatos, gyakorlati és elméleti szakmai oktatások képzések, kiváló szakemberek bevonásával;
• Beszámolók, prezentációk, statisztikák, kimutatások készítése;
• Szakmai gyakorlati feladatok elvégzése, adminisztratív háttérfeladatok ellátása.

Elvárások:
• Pályakezdő (maximum 3 éve szerzett) agrármérnöki diploma (BSC, MSC);
• Fejlődési igény, csapatszellem, önállóság, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:
• Kihívásokkal teli, korszerű hazai agráripari munkakörnyezet;
• Segítség a szállásproblémák megoldásához;
• Rálátás a cég teljes működésére;
• Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat;
• Jelentős szakmai fejlődési lehetőség;
• Vonzó javadalmazási csomag.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr