Állatorvos (szolgálati lakással)

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Somogy megye déli része, Szlovénia, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Győr-Moson-Sopron megye, Fejér megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk a Dél-Dunántúli (Somogy, Baranya) régióban sikeresen működő, sertéstenyésztésre szakosodott mezőgazdasági nagyüzem.
Részükre keresünk

ÁLLATORVOST.

Elhivatott, fiatalok, pályakezdők jelentkezésére is számítunk!

Feladatai:
• A beteg állatok differenciált diagnózisának felállítása, kezelésének előírása, azok elvégzése;
• Az elléseknél szükség szerinti segítségnyújtás (nehéz ellések kezelése);
• Boncolás, boncolási jegyzőkönyv készítése;
• Mentesítési programok, vakcinázások, vérvételek folyamatos végzése, végeztetése;
• Takarmányozással történő preventív gyógyszerezési program kialakítása, felügyelete;
• Gyógyszeres tápok rendelésével kapcsolatos állatorvosi feladatok elvégzése;
• Szükség szerint takarmányozással vagy gyógyszeritatással végzett tömegkezelések elrendelése, felügyelete, dokumentálása, dokumentálásuk ellenőrzése;
• A járványvédelem szabályainak betartása és betartatása;
• A telepek állat-egészségügyi státuszának fenntartása.

Elvárások:
• Állatorvosi diploma;
• Előny, de nem alapfeltétel az állatorvosi szakmai tapasztalat és a nagyüzemi sértéstelepi gyakorlat;
• Elhivatott, precíz, felelősségteljes munkavégzés;
• A megfelelő jogszabályok ismerete, helyes alkalmazása;
• Nagyfokú nyitottság, az új ismeretek, technológiák elsajátítására;
• Motivált, határozott, magabiztos, felelősségteljes, rugalmas és hiteles személyiség, folytonos előrevivő pozitív hozzáállással.

Amit kínálunk:
• Erős szakmai fejlődés egy építő és támogató környezetben;
• Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok;
• Stabilitás, biztonság és megbecsülés;
• Szolgálati lakás (a rezsit is a munkáltató fizeti);
• Versenyképes jövedelem és juttatások;
• Gépkocsi, telefon, lap-top, stb.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

info@jobarena.hu

Megbízó

Állatgyógyászat

Állatorvos

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Állatorvos

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr