Tehenészeti állatgondozó (lakhatással), Fertőszentmiklós környékére

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Fertőszentmiklós térsége, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk, a FERTŐSZENTMIKLÓSI régióban sikeresen működő, tejelő szervasmarha tenyésztésre szakosodott mezőgazdasági üzem.
Részükre keresünk

TEHENÉSZETI ÁLLATGONDOZÓ MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:
• a szarvasmarha telepen állatgondozást végez;
• részt vesz a telepen a karbantartási feladatokban.

Munkavégzéshez szükséges követelmények, készségek:
• határozott, józan életű, állatszerető, gyakorlatias személyiség;
• erős problémamegoldó képesség.

Házaspárok jelentkezése is lehetséges!

Amit megbízónk kínál:
• nagyfokú önállóság;
• stabilitás, biztonság és megbecsülés;
• szükség esetén lakhatási lehetőség;
• versenyképes jövedelem és juttatások.

Munkavégzés helye: Fertőszentmiklós térsége

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!
info@jobarena.hu

Megbízó

Mezőgazdaság

Állattenyésztés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

NÁLUNK KÖZÉPPONTBAN AZ EMBER ÁLL!

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

JobArena Kft.
Czuczor Gergely utca 26.
9022 Győr

Kapcsolat