Jednoduchá práca s kvetmi (orchideami ) okolie Rotterdam, Plat od €10.05/hod + príplatky. Základy AJ, vhodné pre dievčatá.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu s kvetmi Orchidea a iné , práca sa požaduje vo vnútri fabriky, s časti aj sklad, a skleník. Jedná sa hlavne o komplet spracovanie kvetin až po delivery ku konečnému spotrebiteľovi alebo obchod. Pracovník pracuje na rôznych pozíciách, sadenie, triedenie a strihanie kvetov, viazanie a aranžovanie kvetov, presadzovanie a balenie etiketovanie, distribúcia a iné bežne práce s tým spojene. Jemné prsty a zručný s kvetmi. Pracuje sa v produkcii, alebo aj sklade. Kvety Orchidea sa ďalej balia do krabice a distribuuje sa do veľkoobchodov do celého sveta.
Práca je vhodnejšia pre dievčatá.

Platové podmienky:
€ 10.05/hod + príplatky za nadčasy, víkendy, od 21 rokov
€8.95 20 rokov
€7.96 19 rokov
€6.96 18 rokov

- Príplatky za prácu v noci, víkendy a nadčasy : od 30% do 100% .
- Výplata sa uhrádza týždenne - na bankový účet.
- 8,33% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.
- zabezpečené ubytovanie a doprava z/do práce.
- možnosť niekedy umiestniť páry a skupiny

V prípade , že máte záujem o prácu k kvetmi pošlite nám životopis alebo nás kontaktujte telefonicky 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o jednu z najväčších personálnych agentúr v Holandsku & Anglicku. Logistické centra, Hypermarkety, Produkcia, Výroba, Práca v skleníkoch kvety a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- postačujú základy AJ
- Možnosť vycestovať min na 3 mesiace a dlhšie.
- ochota pracovať nadčasy
- ochota pracovat 8 až 12 hod smeny.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Holandska a iných krajín EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, murári, tesary, zvárači, izolatery, CNC nastavovač a iné)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania , vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Námestie SNP 19
960 01 Zvolen
ID: 3853103  Megjelentetés dátuma: 2020.01.21.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 400 EUR/mesiac