Beszerzési munkatárs

JAN-KER 2001 Kft.

A munkavégzés helye
Csongrád
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Stabil hátterű ital-, élelmiszer-, vegyi áru értékesítéssel foglalkozó nagykereskedés
az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:
• kapcsolattartás már meglévő beszállítókkal, új partnerek felkutatása
• a cég által forgalmazott termékek beszerzése
• munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció ellátása, beszerzési folyamatok teljes körű koordinálása
• mennyiségi és minőségi eltérések ügyintézése a partnerekkel, reklamáció dokumentálása
• lezajlott beszerzési folyamatok után követése, szerződések teljesítésének figyelemmel kísérése

Elvárások:
• minimum középfokú végzettség
• kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
• határozottság, nagyfokú önállóság
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• „B” kategóriás jogosítvány

Előny:
• beszerzési területen szerzett tapasztalat
• aktív kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• fiatalos értékesítési csapat
• szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Egyéb információ:
• munkavégzés helye: Csongrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre [email protected] 2019.01.04-ig.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B