„C” kategóriás sofőr

JAN-KER 2001 Kft.

A munkavégzés helye
Hódmezővásárhely
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan növekvő Ital-, édesség-, vegyi áru értékesítéssel foglalkozó nagykereskedelmi cég hódmezővásárhelyi telephelyére az alábbi pozíciókba munkatársakat keres

Feladatok:
- áruszállítás és terítés partnereink részére

Elvárások:
- minimum középfokú szakirányú végzettség
- 2-3 éve balesetmentes vezetés
- kiemelkedő kommunikációs készség
- határozottság, nagyfokú önállóság
- „C” kategóriás jogosítvány + GKI kártya

Amit kínálunk:
- kiemelt bérezés
- fiatalos csapat
- szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a [email protected] email címre..

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

C