Értékesítési ügyintéző- adminisztrátor (építőipar, nagykereskedelem)

Isoglobe Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Törökbálint
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.06.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- általános adminisztrációs feladatok, partner- és terméktörzs karbantartása
- vevők kiszolgálása,
- iktatás: dokumentumok naprakész iktatása
- általános ügyintézői feladatok ellátása
- számítógépes adatbeviteli feladatok végzése
- iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
- anyag-nyilvántartások csoportosítása és összesítése
- számlák kiállítása, házipénztár kezelése, bizonylatok kiállítása
- termékkör folyamatos megismerése

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Bérinformációk

Fix havi fizetés, cafeteria, munkábajárás támogatása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Egyéb kiegészítő juttatások, cafeteria, munkába járás támogatása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit nyújtunk:

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Kellemes légkör, jó csapat
- Rendezett munkakörülmények, jó hangulatú, segítőkész csapat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

adminisztráció, pénzügy, kereskedelem

Egyéb ismeretek

Számlázás - haladó
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Outlook - haladó
Microsoft Word - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

- Műszaki érzék, érdeklődés az építőipar iránt
- Önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság
- Pozitív, rugalmas, segítőkész személyiség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország meghatározó építőipari nagykereskedelmi cége az Isoglobe Hungary Kft. Telephelyünk: Törökbálinton található, a Mechanikai Művek területén. Profilunk: Légtechnikai csövek, idomok kereskedelme és gyártása;
Épületgépészeti szigetelőanyagok illetve Rögzítéstechnika nagykereskedelme. Légtechnikai gyártóüzemünket Debrecenben üzemeltetjük.

A cég címe

hrsz. 0152/12.
2045 Törökbálint
ID: 3576367   Megjelentetés dátuma: 2019.04.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Fix havi fizetés, cafeteria, munkábajárás támogatása